Blue Devils Official Sponsor

All Met by Sport

(updated 2/10/15)
Sport Year First Name Last Name Level
Baseball 1966 Richard Stephenson 2nd
Baseball 1976 Mitch Babashan HM
Baseball 1977 Mitch Babashan 2nd
Baseball 1982 Jeff Bengston 1st
Baseball 1983 Jeff Bengston 1st
Baseball 1983 Tyler Wolfram 1st
Baseball 1984 Tyler Wolfram 1st
Baseball 1986 David Mathes HM
Baseball 1989 Kirk Freeman HM
Baseball 1995 Harold Anaya 1st
Baseball 1996 Josh Krikstan HM
Baseball 1997 Josh Krikstan 2nd
Baseball 1997 Matt Simmons HM
Baseball 2000 Mike Massino 2nd
Baseball 2000 Justin Riggs 2nd
Baseball 2001 Russell Durfee HM
Baseball 2001 Justin Riggs HM
Baseball 2002 Russell Durfee HM
Baseball 2004 Jason Hessler HM
Baseball 2005 Keith Hessler HM
Baseball 2006 Harold Brantley 2nd
Baseball 2007 Keith Hessler HM
Basketball Boys 1965 Rob Harmon HM
Basketball Boys 1969 Ed Peterson 3rd
Basketball Boys 1970 Ed Peterson 1st
Basketball Boys 1972 Buzzy Bramen 2nd
Basketball Boys 1973 Buzzy Bramen 1st
Basketball Boys 1973 David Cook 2nd
Basketball Boys 1974 Craig Esherick 2nd
Basketball Boys 1978 Scott Wolz 3rd
Basketball Boys 1979 Michael Withers HM
Basketball Boys 1985 Mike Mundy 3rd
Basketball Boys 1987 John Hymes 2nd
Basketball Boys 1987 Chuck Lightening HM
Basketball Boys 1988 Shawn Clifton 2nd
Basketball Boys 1989 Kevin McClinton 2nd
Basketball Boys 1990 Chris McGuthrie HM
Basketball Boys 1990 Donnie Woodard HM
Basketball Boys 1991 Chris McGuthrie HM
Basketball Boys 1991 Tom Sawyer HM
Basketball Boys 1992 Chris McGuthrie 3rd
Basketball Boys 1992 Darren McClinton HM
Basketball Boys 1994 Tryrian Ridges 2nd
Basketball Boys 1995 Shakil Brew HM
Basketball Boys 1995 Tryrian Ridges 1st
Basketball Boys 1996 Thierry Duverneau HM
Basketball Boys 1996 Joel Salvi HM
Basketball Boys 1998 Pat Duverneau HM
Basketball Boys 2000 Maurece Wilkins HM
Basketball Boys 2003 Louis Brookins HM
Basketball Boys 2003 Folarin Campbell 1st
Basketball Boys 2004 Louis Brookins 4th
Basketball Boys 2004 Folarin Campbell 1st  
Basketball Boys 2005 David Brewster HM
Basketball Boys 2006 David Brewster HM
Basketball Boys 2006 Sheridan Price HM
Basketball Boys 2007 Carl “CJ” Garner HM
Basketball Boys 2008 Carl “CJ” Garner 1st
Basketball Boys 2008 Mounda Williams HM
Basketball Boys 2009 Thomas Crowell Coach
Basketball Boys 2009 Jamal Olasewere 1st
Basketball Boys 2010 Deshaunt Walker 3rd
Basketball Boys 2011 Enerio Jones 3rd
Basketball Boys 2012 Demetric Austin HM
Basketball Boys 2014 Andrew Robinson 4th
Basketball Girls 1976 Kelly Roche HM
Basketball Girls 1978 Dale Roche HM
Basketball Girls 1983 Cindy Burach 1st
Basketball Girls 1983 Cathy Fox 3rd
Basketball Girls 1983 Judy Hare HM
Basketball Girls 1983 Bill Wiley Coach
Basketball Girls 1985 Jill   Rutton 2nd
Basketball Girls 1990 Cecilee Campbell HM
Basketball Girls 1991 Cecilee Campbell HM
Basketball Girls 1991 Cindy Weisman 1st
Basketball Girls 1992 Lora Aggour HM
Basketball Girls 1992 Cecilee Campbell HM
Basketball Girls 1993 Lora Aggour 4th
Basketball Girls 1993 Stacey Hawes HM
Basketball Girls 1996 Jillian Bridges HM
Basketball Girls 1997 Rachel Solomon HM
Basketball Girls 2000 Koula Strosnider HM
Basketball Girls 2001 Stacey Price HM
Basketball Girls 2004 Jada Richardson HM
Basketball Girls 2005 Keisha Haddock HM
Basketball Girls 2006 Joia Daniels HM
Basketball Girls 2007 Taryn Christian HM
Basketball Girls 2011 Capree Garner HM
Basketball Girls 2012 Capree Garner HM
Cross Country 1961 Kenny Dahms 1st
Cross Country 1962 Kenny Dahms 1st
Cross Country 1963 Kenny Dahms 1st
Cross Country 1969 Bob Mora 1st
Cross Country 1976 Tim Good HM
Cross Country 1976 Bill Kovach 1st
Cross Country 1983 Betsy Schmid 1st
Cross Country 1985 Annie Hoefler 1st
Cross Country 1989 David Hickey 2nd
Cross Country 1996 Katy Orifici 2nd
Dive 1990 Matt Hummel HM
Dive 1990 Katy Shortell 1st
Dive 2012 Corey Shinholser HM
Field Hockey 1989 Tanya Wolfram 2nd
Field Hockey 1991 Marlo Makela 1st
Field Hockey 1997 Koula Strosnider HM
Field Hockey 2003 Allison Kessler HM
Field Hockey 2003 Kajee Murangi HM
Field Hockey 2003 Emily Richards 2nd
Field Hockey 2003 Jada Richardson HM
Field Hockey 2005 Leah Arthur 2nd
Field Hockey 2005 Lauren Kessler HM
Field Hockey 2007 Lauren Kessler HM
Field Hockey 2008 Ashley Stennett HM
Field Hockey 2009 Jessica Sawadogo HM
Field Hockey 2011 Udeme Akpaete HM
Field Hockey 2011 Piper Spiller 1st
Football 1966 Tom Brosius HM
Football 1966 John Bunting HM
Football 1967 Tom Brosius 1st
Football 1967 John Bunting 1st
Football 1968 Chris Huff HM
Football 1968 Jim Ward 1st
Football 1969 Gary Lieberman 1st
Football 1969 Phil Waters 1st
Football 1972 Andy Goss 1st
Football 1974 Robert Sitz 1st
Football 1975 Mitch Babashan HM
Football 1975 Don Wheeler 1st
Football 1976 Phil Bosco 1st
Football 1976 Jim Ott 1st
Football 1977 Andy Axelson 1st
Football 1977 Mitch Babashan 1st
Football 1977 Andrew Dagan 1st
Football 1977 Frank McQuilken 1st
Football 1977 Peter Walch 1st
Football 1979 Terry Gribbin 1st
Football 1979 John Neville 1st
Football 1979 Mike Strittmatter 1st
Football 1980 Chris Davis 1st
Football 1980 Jim Mundy 1st
Football 1980 Mike Strittmatter 1st
Football 1981 Alan Andrews 1st
Football 1981 Darnell Armstrong HM
Football 1981 John Strittmatter 1st
Football 1981 Greg Wright HM
Football 1982 Greg Wright 1st
Football 1983 Donald Addison 1st
Football 1983 Mike Coppa HM
Football 1983 Mike Johnson 1st
Football 1983 DJ Moore HM
Football 1983 Tyler Wolfram 1st
Football 1984 David Behrmann HM
Football 1985 David Behrmann 1st
Football 1985 Dave Mathes 1st
Football 1986 Eric Andrews 1st
Football 1986 Kevin Williamson 1st
Football 1987 Brad Brown 1st
Football 1987 Kenny Williams 1st
Football 1987 Mike Wnek HM
Football 1988 Mark Sturdivant 1st
Football 1988 Kenny Williams 1st
Football 1989 John Kennedy 1st
Football 1990 Leonard Green 1st
Football 1990 John Kennedy 1st
Football 1992 Shawn Springs HM
Football 1993 Eric Allen HM
Football 1994 Omar Evans 1st
Football 1996 Brian Parker HM
Football 1997 Keiffer Kelly HM
Football 2000 David Jones 1st
Football 2004 David Howard HM
Football 2004 Louis Woodland HM
Football 2009 Devon Pestano HM
Football 2009 Mitchell Pollard HM
Gymnastics 1987 Kim Heyns 1st
Gymnastics 1987 Nicole Leftcourt 1st
Gymnastics 1990 Rachel Heyns HM
Gymnastics 1996 Adrienne Weatherly HM
Gymnastics 1997 Adrienne Weatherly HM
Gymnastics 1998 Carissa Rubini 1st
Gymnastics 1999 Carissa Rubini 1st
Gymnastics 2000 Sondra Willacy HM
Gymnastics 2002 Jack Leonard Coach
Gymnastics 2002 Decelia Willacy HM
Gymnastics 2002 Sondra Willacy HM
Gymnastics 2003 Erin Ostrove HM
Gymnastics 2003 Decelia Willacy 1st
Gymnastics 2004 Erin Ostrove HM
Gymnastics 2004 Decelia Willacy 1st
Gymnastics 2005 Erin Ostrove 1st
Gymnastics 2009 Hanna Brande HM
Gymnastics 2010 Hanna Brande 1st
Indoor Track 1990 Ayanna McIntosh HM
Indoor Track 1992 John Mondy HM
Indoor Track 1994 Ekaete Bassey HM
Indoor Track 1996 Shontee Bryant HM
Indoor Track 1999 Ndidi Obichere HM
Indoor Track 1999 Chris Stark HM
Indoor Track 2011 Udeme Akpaete HM
Indoor Track 2012 Udeme Akpaete 1st
Lacroose Boys 2000 Scott Simmons HM
Lacrosse Girls 1999 Koula Strosnider HM
Lacrosse Girls 2000 Koula Strosnider HM
Lacrosse Girls 2004 Jada Richardson HM
Lacrosse Girls 2007 Lauren Kessler HM
Soccer Boys 1969 Mike Wilson 1st
Soccer Boys 1976 Mike Tucker 1st
Soccer Boys 1977 Neil Tennyson 1st
Soccer Boys 1978 Steve Yerger HM
Soccer Boys 1986 Marty Patt 1st
Soccer Boys 1988 Juan Betancourt 1st
Soccer Boys 1987 Albert Oni HM
Soccer Boys 1988 Juan Betancourt 1st
Soccer Boys 1988 David Sorano 1st
Soccer Boys 1989 Jason Elsmore HM
Soccer Boys 1989 David Sarano 1st
Soccer Boys 1992 Ian Mason HM
Soccer Boys 1997 John Quander HM
Soccer Boys 1999 Andrew Ma HM
Soccer Boys 2000 Jonathan Bernard HM
Soccer Boys 2001 Phillipe Bissohong HM
Soccer Boys 2001 Leroy Oligie 1st
Soccer Boys 2002 William Chiles 1st
Soccer Boys 2002 TJ Thompson HM
Soccer Boys 2003 Darrell Gonzalez HM
Soccer Girls 1984 Jill Rutten 1st
Soccer Girls 1986 Jill Rutten 1st
Soccer Girls 1991 Megan Coyne 1st
Soccer Girls 1994 Tania Javanovic HM
Soccer Girls 1997 Friday Johnson Coach
Soccer Girls 1998 Joanna Lohman HM
Soccer Girls 1999 Jennifer Lewis HM
Soccer Girls 1999 Joanna Lohman 1st
Softball 1982 Cathy Fox 1st
Softball 1982 Suzanne Ruben HM
Softball 1983 Cathy Fox 1st
Softball 1988 John Haberman Coach
Softball 1989 Keri Cameron 2nd
Softball 1989 Shalisa Mohamed HM
Softball 1989 Sonja Peterson HM
Softball 1991 Cindy Weisman HM
Softball 1996 Laura Flowers 2nd
Softball 1996 Allison Lane HM
Softball 1996 Jenny Pfeiffer HM
Softball 1997 Beth Britton HM
Softball 1997 Allison Lane 2nd
Softball 1997 Jenni Pfeiffer 1st
Softball 1998 Allison Lane 1st
Softball 1998 Jenni Pfeiffer 2nd
Softball 1999 Candice Jones HM
Softball 2000 Marian Johnson HM
Softball 2000 Candice Jones 2nd
Softball 2001 Mary Dillon HM
Softball 2001 Rebekah Solomon HM
Softball 2002 Caitlin Miller HM
Softball 2002 Rebekah Solomon HM
Swim 1988 Jim Birmingham 1st
Swim 1994 Sarah Solomon HM
Swim 1995 Sarah Solomon HM
Swim 1996 Emily Fain HM
Swim 1996 Sarah Solomon 1st
Swim 1997 Emily Fain 1st
Swim 1998 Emily Fain 1st
Swim 2000 Ashley Kemezys HM
Swim 2004 Lucian Wang HM
Swim 2012 James Hisnanick HM
Swim 2014 Catherine Johnson HM
Tennis Boys 1999 Daniel Min HM
Tennis Girls 1984 Jeri Ingram HM
Tennis Girls 1985 Jeri Ingram 1st
Tennis Girls 1986 Jeri Ingram 1st
Tennis Girls 1987 Jeri Ingram 1st
Tennis Girls 1993 Teresa Whiteside HM
Tennis Girls 1994 Teresa Whiteside HM
Tennis Girls 1995 Teresa Whiteside 1st
Tennis Girls 1996 Teresa Whiteside 1st
Tennis Girls 1996 Rachel Solomon HM
Tennis Girls 2012 Maria Hawkins HM
Track & Field 1964 Kenny Dahms 1st
Track & Field 1967 Tom Brosius 1st
Track & Field 1967 Scott Chatham 1st
Track & Field 1967 Francis Parry 1st
Track & Field 1968 Tom Brosius 1st
Track & Field 1968 Scott Chatham 1st
Track & Field 1971 Jon Kinnamon 1st
Track & Field 1972 Robert Parry 1st
Track & Field 1990 David Hickey 1st
Track & Field 1992 John Mondy 1st
Track & Field 1994 Adam Connelly HM
Track & Field 1994 Justin Davis HM
Track & Field 1996 Shontee Bryant HM
Track & Field 1997 Richard Stark HM
Track & Field 1998 Janelle Ralph HM
Track & Field 1998 Richard Stark 1st
Track & Field 1999 Richard Stark 1st
Track & Field 2000 Chris Stark 1st
Volleyball Girls 1989 Audrey Dahlstrom 2nd
Volleyball Girls 1996 Crystal Castro HM
Volleyball Girls 1997 Crystal Castro HM
Volleyball Girls 2000 Jennifer Amobi HM
Volleyball Girls 2002 Sherryta Stokes 2nd
Volleyball Girls 2003 Sherryta Stokes HM
Volleyball Girls 2010 Brytni Crist HM
Wrestling 1966 Tom Brosius HM
Wrestling 1967 Tom Brosius 1st
Wrestling 1970 Phil Walter 1st
Wrestling 1976 Loren Danielson 1st
Wrestling 1990 Eric Barkin HM
Wrestling 1999 Blake Rolen HM
Wrestling 1999 Richard Stark HM
Wrestling 2009 Nadjitade Badje HM
Wrestling 2012 Aaron Perez HM